• Свеж
висока моќност поправка на говорникот crossover филтер F-5212 за пасивен или домашна стерео звучници систем или професионална аудио бесплатен превозот

висока моќност поправка на говорникот crossover филтер F-5212 за пасивен или домашна стерео звучници систем или професионална

Проценките:
DEN 1335.36

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
Yes
Тип На Објект:
кола
Материјал:
Метал
Бренд Име:
finlemho
Број На Модел На:
F-5212

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!