• Свеж
Превозот русија GM8800A Дигитални гас детектор на високо чувствителни гас Аналитичар метар со ѕвончето функција

Превозот русија GM8800A Дигитални гас детектор на високо чувствителни гас Аналитичар метар со ѕвончето функција

Проценките:
DEN 1181.28

Стока
Достапно.

Детали

Гас Тип:
Пропан
Број На Модел На:
GM8800A
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
OUTEST
Со LCD Екран Или Не:
No
Објектот:
Digtal гас тестер
Време На Одговор:
2seconds
Континуирано Работење Време:
8hours
Долниот батеријата индикација:
3+/v -0.2
LED индикација на аларм:
Yes
Напојување:
3*за 1.5 LR батерија(не се вклучени)
Ѕвончето функција:
Yes
Data Hold:
Yes
LCD заднинско осветлување dispaly:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!