• Свеж
Aipinchun Нови Оригинални CPU Ладилник Вентилатор за DELL Latitude XT3 E6220 Ладење Радијатор Лаптоп Фан FAA6 DFS400805L10T

Aipinchun Нови Оригинални CPU Ладилник Вентилатор за DELL Latitude XT3 E6220 Ладење Радијатор Лаптоп Фан FAA6 DFS400805L10T

Проценките:
DEN 182.16

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Aipinchun
Број На Модел На:
За DELL Latitude XT3 E6220 FAA6 DFS400805L10T
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
USB Порти:
No
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
No

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!