• Свеж
нови 8 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD дисплеј HJ080IA-01E М1-А1 32001395-00 IPS LCD екран Бесплатен превозот

нови 8 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD дисплеј HJ080IA-01E М1-А1 32001395-00 IPS LCD екран Бесплатен превозот

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Perciron
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
hj080ia-01e м1-a1

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!