• Свеж
Дијагностички-Алатка ELM327 Wifi V1.5 со PIC18F25K80 чип OBD2 Скенер ELM 327 V1.5 OBDII за Android /IPHONE /PC Автомобил Код Скенер

Дијагностички-Алатка ELM327 Wifi V1.5 со PIC18F25K80 чип OBD2 Скенер ELM 327 V1.5 OBDII за Android /IPHONE /PC Автомобил

Проценките:
DEN 284.40

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CREACLE
Хардвер Верзија:
В1.5
Верзија На Софтвер:
Нови
Јазик:
Англиски
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Специјални Функции:
WIFI
Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!