• Свеж
5 компјутери Двојна Микро USB 3.7 v до 5V 2A Мобилни Моќ Банка DIY 18650 Литиум Батерија Конектор за PCB Одбор Зголеми Чекор До Модул Со Led

5 компјутери Двојна Микро USB 3.7 v до 5V 2A Мобилни Моќ Банка DIY 18650 Литиум Батерија Конектор за PCB Одбор Зголеми

Проценките:
DEN 204.00

Стока
Достапно.

Детали

Напон:
3.7 v до 5V
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
18650 Литиум Батерија Конектор за PCB Одбор Зголеми Чекор До Модул Со Led
Тип:
Зголемете Чекор До Модул

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!