• Свеж
Yobang Безбедност на 8 јазици Безжична Домашна Безбедност 3G WIFI GPRS GSM Аларм систем СТАН Далечински Управувач RFID burglar алармот

Yobang Безбедност на 8 јазици Безжична Домашна Безбедност 3G WIFI GPRS GSM Аларм систем СТАН Далечински Управувач

Проценките:
DEN 4291.20

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
180*130*15mm
моќност:
110V-240V
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Лозинката Тастатура:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Излез Број:
99
Број На Модел На:
YB104514
Бренд Име:
Yobang Безбедност
Наоружува Тип:
СТАН
Видео Интерфејс:
Yes
Алармот Тип:
Апликации, ги Контролирате,GPRS,SMS,Алармот
Екранот:
Yes
Зона Број:
99
GSM фреквенција:
900/1800/850/1900mhz
Фреквенција:
433Mhz

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!