• Свеж
LED замена извор на светлина далечински управувач stepless затемнување 220V 5730SMD LED Лента Светлина светилки за осветлување на кујнски

LED замена извор на светлина далечински управувач stepless затемнување 220V 5730SMD LED Лента Светлина светилки за

Проценките:
DEN 547.20

Стока
Достапно.

Детали

боја:
На 31CM 48W, А1 31CM 84W, А2 31CM 96W, Б 41CM 48W, Б1 41CM 72W, Б2 41CM 84W, Б3 41CM 96W, Б4 41CM 120W, C 52CM 64W, Ц1 52CM 80W, C2 52CM 96W, C3 52CM 128W, C4 52CM 160W, C4 52CM 192W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Гаранција:
-
Напон:
220V
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
5730SMD LED Светло лист
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
Yes
Ширина:
1cm
Бренд Име:
Halojaju
сертификација:
CCC
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
-
База Тип:
-
is_customized:
YES
База Тип:
led сијалица
Тип На Објект:
светлината монистра извор
Стил:
таванот светлина ight монистра
Тип:
led светло одбор
Примена:
спална соба, кујна таванот светилка
Тип На Производ:
led светилка монистра

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!