• Свеж
LicLiz 2 Бои 925 Фунта Сребрени Синџири Хривнија Накит За Жените Кубни Циркони Тенис Нараквици Шарм Wristband LB0107

LicLiz 2 Бои 925 Фунта Сребрени Синџири Хривнија Накит За Жените Кубни Циркони Тенис Нараквици Шарм Wristband LB0107

Проценките:
DEN 543.84

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
LB0107
Бренд Име:
LicLiz
Дијаметар:
19.5 cm Периметар
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Сертификат Број:
Други
Производот:
Сребрени Синџири Хривнија Накит За Жените
позлата:
Бело Злато Позлатен Хривнија Рака
Камен:
Круг Намали Кубни Циркони Хривнија
функција 1:
Тенис Хривнија Циркони
функцијата 2:
Сребро Циркони Хривнија Накит Рака
Функција 3:
Бела Пурпурна CZ Камен Нараквици 925
Функцијата 4:
Sterling Silver Извртени Синџири Хривнија Накит
Функцијата 5:
Сребро Циркон Wristband Жени
Функција 6:
CZ Шарм Нараквици Handcuff
Понудени Serivce:
Накит Трговија На Големо / Капка Превозот / Мувла Обичај

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!