• Свеж
4 парчиња 18 led Блиц Светлина звук контрола на led шарени Фаза Светлина Диско Strobe Светлина Клуб Фаза Осветлување Ефект

4 парчиња 18 led Блиц Светлина звук контрола на led шарени Фаза Светлина Диско Strobe Светлина Клуб Фаза Осветлување

Проценките:
DEN 2547.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
30W
Број На Модел На:
LS18
Бренд Име:
WAYUEVENT
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Домашна Забава

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!