• Свеж
Batzuzhi Мода Жените Чевли Секси cm 10.7 Железо Потпетици италијански Стил White/Black Жените Лето Сандала Чевли Жените Sandalias 43

Batzuzhi Мода Жените Чевли Секси cm 10.7 Железо Потпетици италијански Стил White/Black Жените Лето Сандала Чевли Жените

Проценките:
DEN 1736.16

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Pleated
Затворање Тип:
Тока Рака
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Бренд Име:
Batzuzhi
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BZLX58
Outsole Материјал:
Гума
Високи потпетици:
високи потпетици жени
Функција:
Жените Партија Високи Потпетици
Материјал:
PU
Моден 1:
жените сандала чевли
Моден 2:
дизајнер на чевли жени
Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.9.5,10,10.5

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!