• Свеж
3 слоја Кристал Свадба торта Стојат cupcake екранот Свадба Декорација Табела Централен

3 слоја Кристал Свадба торта Стојат cupcake екранот Свадба Декорација Табела Централен

Проценките:
DEN 7680.00

Стока
Достапно.

Детали

Повод:
Бренд Име:
DesserXixi
Шема:
Ангел,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Нови

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!