• Свеж
AC напон 220V/240V Арматура Роторот замена За BOSCH GSH11E GBH11DE GSH 11E GBH 11DE уривање Ротари чекан Електрични резервни делови

AC напон 220V/240V Арматура Роторот замена За BOSCH GSH11E GBH11DE GSH 11E GBH 11DE уривање Ротари чекан Електрични

Проценките:
DEN 1684.80

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
GSH 11 уривање чекан арматура
DIY Материјали:
Облицовка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!