• Свеж
Топ Моден Бренд жив песок дијамант Луксузни Жените Види Жените од не ' рѓосувачки челик Мрежа Бенд Кварц рачен часовник Relogio Relojes Mujer

Топ Моден Бренд жив песок дијамант Луксузни Жените Види Жените од не ' рѓосувачки челик Мрежа Бенд Кварц рачен часовник

Проценките:
DEN 110.16

Стока
Достапно.

Детали

Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
McyKcy
Број На Модел На:
sb2029
Затворач Тип:
Тока
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
0.68 mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Пол:
Мажи
1:
relogio feminino
2:
часовникот
3:
види жените луксузен бренд

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!