• Свеж
Arashi 2 ПАРЧИЊА За ХОНДА CB400SF CB400 SF БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 SF 2002 2003 2004 CNC Лебди Предни Сопирачки Дискови Сопирачки Rotors Мото Делови

Arashi 2 ПАРЧИЊА За ХОНДА CB400SF CB400 SF БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 SF 2002 2003 2004 CNC Лебди Предни Сопирачки Дискови

Проценките:
DEN 4559.76

Стока
Достапно.

Детали

Име На Модел:
DBS007MB
Објектот Висина:
0.45cm
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
000inch
Објектот Дијаметар:
29.6cm
Објектот Тежина:
3.5kg
Бренд Име:
ARASHI
Година:
2002 2003 2004
Материјал Тип:
AISI 420 &AL 6061-T6
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Motobike Направи:
Хонда
Модел:
CB 400 SF 2002 2003 2004
боја:
Црното Злато
Стил:
Круг

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!