• Свеж
метал пети злато сребро посочи пети мажите чевли од кожа кул дизајнер италијански формално ballroom фустан станови машки оксфорд чевли за мажи

метал пети злато сребро посочи пети мажите чевли од кожа кул дизајнер италијански формално ballroom фустан станови

Проценките:
DEN 976.56

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
x1116
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
IOSANME
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Чевли Тип:
Oxfords
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
метал пети:
Посочи Пети
боја:
Злато сребро црна
кожа на формалните чевли:
Машки Обувки
Свадба:
Ballroom
се работи за статистика:
италијански моден

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!