• Свеж
2018 есен и зима мажите бизнис секојдневен волна јакна топла јакна Тенок капут Стојат јака Солидна боја Overcoat

2018 есен и зима мажите бизнис секојдневен волна јакна топла јакна Тенок капут Стојат јака Солидна боја Overcoat

Проценките:
DEN 2267.04

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
TUOLUNIU
Стил:
Паметни Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Волна
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
8858
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Материјал:
50% волна 50% Полиестер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!