• Свеж
Бренд Нови 370Z ABS Автомобил Авто Амблем Значка Налепници за NISSAN 370Z Fairlady Z Z34 Хром/Црна

Бренд Нови 370Z ABS Автомобил Авто Амблем Значка Налепници за NISSAN 370Z Fairlady Z Z34 Хром/Црна

Проценките:
DEN 287.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Cnpili Мачка
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Број / Писмо
Име На Модел:
CS170Z001
Објектот Должина:
14.2cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Дијаметар:
14.2cm
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
логото:
370Z
Големина:
L
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS
боја:
Хром/Црна

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!