• Свеж
20Pcs/Многу Правосмукалка HEPA Филтер за Philips Electrolux Замена Моторни филтер памук филтер правец на воздухот влезот штекер филтер

20Pcs/Многу Правосмукалка HEPA Филтер за Philips Electrolux Замена Моторни филтер памук филтер правец на воздухот

Проценките:
DEN 319.44

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
Electrolux HEPA Филтер
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Бренд Име:
BPfire
Пакет:
20pcs Моторни филтер памук филтер
Употреба:
правец на воздухот влезот штекер филтер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!