• Свеж
Sehuoran Цинк Легура Лепак Кристал Камен Нараквици & Алки За Жена Шарени Јаже, Верига Висок Квалитет Кристално Нараквици Подароци

Sehuoran Цинк Легура Лепак Кристал Камен Нараквици & Алки За Жена Шарени Јаже, Верига Висок Квалитет Кристално Нараквици

Проценките:
DEN 119.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
Sehuoran
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BR0046
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
лепак
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
No
Нараквици Тип:
Нараквици & Алки

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!