• Свеж
ВАН ХАЛЕН ИМИЊА на 1980-тите рок на 80-тите Sweatshirt Crewneck Sweatshirt Унисекс Повеќе Бои XS - 2XL-B014

ВАН ХАЛЕН ИМИЊА на 1980-тите рок на 80-тите Sweatshirt Crewneck Sweatshirt Унисекс Повеќе Бои XS - 2XL-B014

Проценките:
DEN 599.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Тежина:
270g
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Pullovers
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
PADEGAO
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!