• Свеж
Новата Месечина Плима Мода Чанта За Жените Преносни Satchel Торба Цвет Партија Мека Националните Кеси Pochette Де Соаре Висок квалитет

Новата Месечина Плима Мода Чанта За Жените Преносни Satchel Торба Цвет Партија Мека Националните Кеси Pochette Де

Проценките:
DEN 1655.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Цвеќиња,Appliques
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
QIAODUO
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Половина Месечината
Шаблон Тип:
Флорални
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
8603
Повод:
Разноврсна

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!