• Свеж
10pcs BTA16-600B BTA16 600B ДА-220 нови

10pcs BTA16-600B BTA16 600B ДА-220 нови

Проценките:
DEN 33.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BTA16-600B
Моќ Дисипација:
Стандард
Бренд Име:
XOYUN
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Пакет:
да-220

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!