• Свеж
3pcs,Дијамант Вез, робот,5D,Целосна,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,колекции,3D Дијамант Мозаик,уметност,дома Декорација,Божиќ,подароци

3pcs,Дијамант Вез, робот,5D,Целосна,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,колекции,3D Дијамант Мозаик,уметност,дома Декорација,Божиќ,подароци

Проценките:
DEN 585.84

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
20x25cmx3pcs, 25x30cmx3pcs, 30x40cmx3pcs, 40x50cmx3pcs, 45x60cmx3pcs, 50x65cmx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
крстот бод везови:
везана везови крстот бод
Фото Големина:
20x25cmx3pcs 40x50cmx3pcs 45x60cmx3pcs 50x65cmx3pcs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!