• Свеж
6.8x8cm Црна Пластика + Бела Хартија Мода Накит Ѓердан Пакување Екранот Ознака Картичка Накит Цена Тагови 200pcs/многу H2179

6.8x8cm Црна Пластика + Бела Хартија Мода Накит Ѓердан Пакување Екранот Ознака Картичка Накит Цена Тагови 200pcs/многу

Проценките:
DEN 334.80

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
H2179
Објектот Должина:
6.8cm
Објектот Висина:
8cm
Производ Карактеристики:
Jewlery Екранот Пакување Картичка Lables
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
150g
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Големина:
6.8x8cm / 2.67x3.14 ( approx )
боја:
Бела
materail:
ПВЦ + Хартија
Тип:
Накит Екранот Картичка Пакување , Накит Екранот Картички Ѓердан
Стил:
Jewlery Екранот Пакување Earring Картичка
Употреба:
Накит Картон , Earring Накит Картичка
Повод:
Хартија Накит Екранот Картичка , Подавајќи Му Се Прикаже Картичка Пакување
користат за:
Накит Картичка Ѓердан Екранот Картички , Earring Екранот Картички Пакување
Моден:
Моден Накит Прстен Earring Пакување Екранот
ОДГОВАРА ЗА:
Трговија На Големо Накит Картичка Ѓердан Екранот Картички

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!