• Свеж
2 парчиња x ЗА CHEVROLET 3500 K250/30/3500 R30/3500 V30/3500 ПИКАП 73-97 D250 F250/350 СЛОБОДНИ ТРКАЛА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЦЕНТАР B053 AVM497

2 парчиња x ЗА CHEVROLET 3500 K250/30/3500 R30/3500 V30/3500 ПИКАП 73-97 D250 F250/350 СЛОБОДНИ ТРКАЛА ЗАКЛУЧУВАЊЕ

Проценките:
DEN 2428.80

Стока
Достапно.

Детали

V3500-Година:
1991
Бренд Име:
YJDAP
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
СЛОБОДНИ И КОДОТ
Chevrolet Модел:
V3500
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
4kg
Година:
1991-
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
B053
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Spline:
35
Автомобил Производител:
CHEVROLET 3500 K250/30/3500 R30/3500 V30/3500 ПИКАП 73-97 D250 F250/3

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!