• Свеж
1 парче x ЗА NISSAN Пикап Pathfinder Навара D21/D22 90--> Manual Алуминиум легура заклучување центри B014 40250-2S610 402502S610

1 парче x ЗА NISSAN Пикап Pathfinder Навара D21/D22 90--> Manual Алуминиум легура заклучување центри B014 40250-2S610

Проценките:
DEN 1573.20

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Pathfinder-Година:
2012,1992,1997,2001,2007,2008,1996,1993,1990,2005,1999,2002,2003,1998,2000,2010,2009,2011,2004,2014,2013,1994,1991,2015,1995,2006
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
YJDAP
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
СЛОБОДНИ И КОДОТ
Име На Модел:
B014
Објектот Должина:
10inch
Година:
1990-2015
Објектот Тежина:
2kg
Nissan Модел:
Pathfinder
Spline:
28
Автомобил Производител:
NISSAN Пикап Pathfinder Навара D21/D22

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!