• Свеж
Нови Оригинални НАС англиски Тастатурата за Lenovo Thinkpad E531 E540 Teclado 04Y2652 04Y2689 0C45217

Нови Оригинални НАС англиски Тастатурата за Lenovo Thinkpad E531 E540 Teclado 04Y2652 04Y2689 0C45217

Проценките:
DEN 940.56

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
DZ-СВЕТОТ
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
E531 E540
боја:
Црна
FRU:
04Y2652
Под-FRU:
04Y2689
P/N:
0C45217
распоред:
Американски англиски
Позадинско Осветлување/Светлото:
No
Состојба:
Оригинални и нови

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!