• Свеж
EZON Бренд Мажи Жени Фитнес Pedometer Watch Работи Калории Контра Водоотпорен Спорт Дигитален часовник Relogio Masculino T028

EZON Бренд Мажи Жени Фитнес Pedometer Watch Работи Калории Контра Водоотпорен Спорт Дигитален часовник Relogio Masculino

Проценките:
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен На Вода,Repeater,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Хронограф
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
13.6 mm
Бендот Материјал Тип:
PU
Бендот Должина:
24inch
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Бренд Име:
Ezon
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
T028
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Тип На Батерија:
Полимер батерија батеријата
UnisexTime прецизност:
+/-1 втор / ден (+/-30 секунди / месец)Батерија тип
Стил:
види спорт

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!