• Свеж
2 парчиња 9006 HB4 H4 H7 LED Светлата Сијалица 8000lm 12V 24V Авто блиц Пред Главата Светилки

2 парчиња 9006 HB4 H4 H7 LED Светлата Сијалица 8000lm 12V 24V Авто блиц Пред Главата Светилки

Проценките:
DEN 798.96

Стока
Достапно.

Детали

Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H11, H7, H16(JP), 9004/HB1 Hi/Lo, 9007/HB5 Hi/Lo, 9008/H13 Hi/Lo, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Лер Зрак Тип:
Комбо
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
-45 да 55C
Wattage:
35W
Бренд Име:
Светла Производител
Чип Собранието Тип:
ZES
Напон:
12V
Автомобил модел:
сите
Led Чип Производител:
Кри
база:
9006 hb4

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!