• Свеж
3 боја 5m 26AWG Ag99.9% Acrolink Чиста 7N OCC Сигнал Teflo Wire Кабел 65/0.05mm2 Кол:0.82 мм За DIY LN004502

3 боја 5m 26AWG Ag99.9% Acrolink Чиста 7N OCC Сигнал Teflo Wire Кабел 65/0.05mm2 Кол:0.82 мм За DIY LN004502

Проценките:
DEN 1365.12

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
EachDIY
боја:
Црвена,Црна,Бела
Број На Модел На:
65/0.05mm2
Големина:
earphone cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!