• Свеж
За Samsung Галакси S7 случај Мермерна Текстура Трајни Мека Тенок TPU Силиконска Гума Видиме Случај За Samsung Галакси S7 Работ G9350

За Samsung Галакси S7 случај Мермерна Текстура Трајни Мека Тенок TPU Силиконска Гума Видиме Случај За Samsung Галакси

Проценките:
DEN 71.76

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
за S7, за S7 Работ, за S8, за S8 Плус
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7
Карактеристики:
matte
Бренд Име:
Go2linK
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични
Големина:
157*75*10mm
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
TPU
Погоден за:
Samsung Галакси S7, S7 Работ, S8, S8 Плус
боја:
црна, бела, зелена, црвена, сива и сл. 13 бои се опционални
анти нула:
Yes
случај стил:
мермер дизајн
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUMB-S7S8
Тип:
Случај

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!