• Свеж
Rovan LT Пластични Хром надвор beadlocks 2 ПАРЧИЊА за 1/5 hpi baja 5b 5t 5sc losi 5ive-T rc делови за автомобили

Rovan LT Пластични Хром надвор beadlocks 2 ПАРЧИЊА за 1/5 hpi baja 5b 5t 5sc losi 5ive-T rc делови за автомобили

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
1520982
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Хром надвор beadlocks
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!