• Свеж
Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Chevrolet Epica (2006 2007 2008 2009 2010 2011), 22+22 одговара стандард J кука wiper грб

Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Chevrolet Epica (2006 2007 2008 2009 2010 2011), 22+22 одговара стандард J кука

Проценките:
DEN 384.24

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
Epica-Година:
2008,2010,2009,2006,2011,2007
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
Чисти пред шофершајбната
Година:
2017Year
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Материјал Тип:
Природна Гума
Chevrolet Модел:
Epica
Име На Модел:
TC217
Бренд Име:
toocene
Потекло:
Ningbo, Кина
Големина:
22+22

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!