• Свеж
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 2PACK 7 Соларна LED светлото на рефлекторите Авто Боја се Менува Водоотпорен Соларни Напојува Светилка Светлина Безбедност Пејзаж Ѕид Светлина

Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 2PACK 7 Соларна LED светлото на рефлекторите Авто Боја се Менува Водоотпорен Соларни Напојува Светилка

Проценките:
DEN 1151.76

Стока
Достапно.

Детали

Wattage:
3W
Извор На Енергија:
Сончевиот
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Бренд Име:
Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
12m
Е Светилки Вклучени:
No
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Стил:
Новина
Број На Модел На:
led соларна светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
Заштита Ниво:
IP55
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Карактеристики:
сончевата светлина
Име:
Соларни На Вниманието
Wattage:
3W
Име на производ:
Надворешна Светлина
соларна светилка:
свадба декорација
соларна led:
led соларна
градина сончевата светлина:
led светло
led сончевата светлина отворено:
сончевата светлина

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!