• Свеж
Realtek Чипсет 8168 8111 Gigabit 1000M PCI-Експрес PCI-E pcie PCI Expresscard LAN Мрежна Картичка Адаптер конвертор NIC

Realtek Чипсет 8168 8111 Gigabit 1000M PCI-Експрес PCI-E pcie PCI Expresscard LAN Мрежна Картичка Адаптер конвертор

Проценките:
DEN 288.00

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
EP-070
Производи Статус:
Акции

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!