• Свеж
FUYA Нов Врвен Квалитет Рацете Слободни Браун Магнетни Магија Вратата Екран Комарец Нето Магнетно Чиста Завеси Мрежа Чиста Вратата Завеса

FUYA Нов Врвен Квалитет Рацете Слободни Браун Магнетни Магија Вратата Екран Комарец Нето Магнетно Чиста Завеси Мрежа

Проценките:
DEN 359.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
кафе
Големина:
90X210CM, 100X210CM
Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Бренд Име:
FUYA
Употреба:
врата
Број На Модел На:
TJ-01
Фиксна Тип:
магнетни fastener
Екран Пребивање Материјал:
полиестер/памук
боја:
кафе
Големина:
90x210cm, 100x210cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!