• Свеж
3.7 V литиум полимер батерија 407586 домашни батеријата 7 -инчен таблет КОМПЈУТЕР батеријата 3800MAH

3.7 V литиум полимер батерија 407586 домашни батеријата 7 -инчен таблет КОМПЈУТЕР батеријата 3800MAH

Проценките:
DEN 432.00

Стока
Достапно.

Детали

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
батеријата пакет
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
на не-оригинал
Тип:
Li-полимер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!