• Свеж
26+26 Пар Ветробранското Стакло Предни Wiper Ножеви За Land Rover Range Rover L322 Одговара Шофершајбната Природна Гума Стакло Прибор

26+26 Пар Ветробранското Стакло Предни Wiper Ножеви За Land Rover Range Rover L322 Одговара Шофершајбната Природна

Проценките:
DEN 479.76

Стока
Достапно.

Детали

Специјални Функции:
Пар Пред Wiper Сечилото/Set Задните Wiper Рака И Сечилото
Објектот Тежина:
0.3kg
Range Rover-Година:
2008,2003,2007,2009,2010,2004,2006,2002,2005
Land Rover Модел:
Range Rover
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Година:
2017Year
Име На Модел:
CPZ104
Објектот Висина:
26inch
Бренд Име:
Partsworld
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
26inch
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Автомобил Производител:
За Land Rover Range Rover L322
Година:
2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
26+26
Главната боја:
Црна
Автомобил модел:
за land rover
qulity:
Висок Qulity
Автомобил Направи:
За Land Rover Range Rover L322

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!