• Свеж
4pcs/многу Оригинални Млазници За TOYOTA Auris е корола/Vios 2ZRFE ZRE15 бензински ГОРИВО ИНЈЕКТОРИТЕ 23250-0T010 23250-0T020 2325037010

4pcs/многу Оригинални Млазници За TOYOTA Auris е корола/Vios 2ZRFE ZRE15 бензински ГОРИВО ИНЈЕКТОРИТЕ 23250-0T010

Проценките:
DEN 936.00

Стока
Достапно.

Детали

Тојота Модел:
Е корола
Е Корола-Година:
2011,2015,2014,2013,2012
is_customized:
no
Материјал Тип:
Стандард
Бренд Име:
BINGWFPT
Објектот Должина:
7
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тип:
гориво железнички
Точка име :
Вбризгување На Инјектор За Вбризгување На Млазницата
О. е. Не:
23250-0T020 23250-0T010 2325037010

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!