• Свеж
BXIO Жена Долг Ракав Велосипедизам Јакна Зимска Велосипедизам Џерси Remavable/Велосипедизам Топлинска Руно Велосипед Џерси Велосипед Облека 027-J

BXIO Жена Долг Ракав Велосипедизам Јакна Зимска Велосипедизам Џерси Remavable/Велосипедизам Топлинска Руно Велосипед

Проценките:
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Навремено,Ензим Изми,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Рефлексивни
Сезоната:
Зима,Есен,Пролет,Лето
Материјал:
Polyethersulfone,Viscose,Микрофибер,Lycra,Полиестер,Ацетат
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BXIO
Број На Модел На:
BX-0109F027-J
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
велосипедизам џерси
ropa ciclismo mujer:
велосипед облека
Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Велосипедизам Џерси Жените Велосипед:
велосипедизам облека

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!