• Свеж
Силиконски Мешавина Мувла Чоколадо Шише Капацитет За 65ml Шише Устата Дијаметар 50mm Животната средина Путер се Топи Шишиња

Силиконски Мешавина Мувла Чоколадо Шише Капацитет За 65ml Шише Устата Дијаметар 50mm Животната средина Путер се Топи

Проценките:
DEN 72.24

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
ULKNN
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
GS1111
Торта Алатки Тип:
Се Топи Шише
Шише устата Дијаметар:
50mm
Употреба:
Се Топи Тенџере/Чоколадо Се Топи/Путер Се Топи
Капацитет:
За 65ml
производ тежина:
0.048 KG
боја:
сино/црвена
Силиконски Температура Отпор:
LFGB -4 целзиусови степени --- +230 целзиусови степени
Ширина:
70mm
Обликот:
Шише
Висина:
90mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!