• Свеж
ЕДИНИЦА UT333BT UT353BT UT363BT UT383BT Дигитални влажност метар Мини Anemometer светлина метар ЛУКС Дигитален звук метар

ЕДИНИЦА UT333BT UT353BT UT363BT UT383BT Дигитални влажност метар Мини Anemometer светлина метар ЛУКС Дигитален звук

Проценките:
DEN 500.40

Стока
Достапно.

Детали

боја:
UT333BT, UT353BT, UT363BT, UT383BT
Макс Мерење На Температурата:
50°C - 69°C
Стил:
Рачни
Теорија:
температурата контролер
Број На Модел На:
UT333BT/UT353BT/UT363BT/UT383BT
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Внатрешна
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Моќност Тип:
AAA Батерија
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!