• Свеж
10pcs/многу AD820AN DIP8 AD820 НАТОПИ AD820A

10pcs/многу AD820AN DIP8 AD820 НАТОПИ AD820A

Проценките:
DEN 384.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
AD820AN
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp8266
Електронски Компоненти & Материјали 2:
dht22
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
stm32
Електронски Компоненти & Резерви 4:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 5:
amplifie

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!