• Свеж
3 копчето автомобил паричникот кожа тастатура покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН поло б5 б6 голф 4 5 6 jetta mk6 tiguan автомобил копчиња додатоци клучеви

3 копчето автомобил паричникот кожа тастатура покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН поло б5 б6 голф 4 5 6 jetta mk6 tiguan

Проценките:
DEN 288.00

Стока
Достапно.

Детали

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна / кафеава / Кафе боја
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН поло б5 б6 голф 4 5 6 jetta mk6 tiguan автомобил копче маска
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!