• Свеж
1 x ЕУ, Тип C Кабелот Продолжување Моќ Приклучок за Штекер Max AC250V 2.5 Amp 600W

1 x ЕУ, Тип C Кабелот Продолжување Моќ Приклучок за Штекер Max AC250V 2.5 Amp 600W

Проценките:
DEN 84.00

Стока
Достапно.

Детали

Примена:
Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
Passvvell
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Струја:
2.5
Обликот:
Нередовните

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!