• Свеж
Водоотпорен Ретро Бронза 54cm/66cm Бања Огледало Светилка Кабинет Суета Огледало Светла Месинг Ѕид Светилка LED Светло Ѕид Светилка

Водоотпорен Ретро Бронза 54cm/66cm Бања Огледало Светилка Кабинет Суета Огледало Светла Месинг Ѕид Светилка LED

Проценките:
DEN 2413.92

Стока
Достапно.

Детали

Абажур Боја:
L54cm LED 12W, L66cm LED 16W
Wattage:
11-15W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Модерна
Бренд Име:
Златниот Пат
Број На Модел На:
TY2018-018
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3 Години
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број на извори на светлина:
6
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Боја На Каросеријата:
Жолта

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!