• Свеж
Далечински Управувач За INSIGNIA Dynex NS-42D510NA15 NS-46D400NA14 NS-46D40SNA14 NS-46E440NA14 NS-46L400NA14 LCD LED ТВ HDTV

Далечински Управувач За INSIGNIA Dynex NS-42D510NA15 NS-46D400NA14 NS-46D40SNA14 NS-46E440NA14 NS-46L400NA14 LCD LED

Проценките:
DEN 320.64

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!