• Свеж
NMB-МАТ 5015KL-05W-B50 E00 Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење 24V DC 1.22 НА 127x127x38mm 2-жица

NMB-МАТ 5015KL-05W-B50 E00 Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење 24V DC 1.22 НА 127x127x38mm 2-жица

Проценките:
DEN 1112.16

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
NMB
Пакет:
Yes
Heatsink Материјал:
Пластични
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
5015KL-05W-B50 E00
Тип:
Фан
Фан Големина:
127x127x38mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!