• Свеж
Голем седло торба мочниот меур торба shockproof торба SLR мочниот меур камера торба Задебелување на сунѓерот случај

Голем седло торба мочниот меур торба shockproof торба SLR мочниот меур камера торба Задебелување на сунѓерот случај

Проценките:
DEN 479.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Да Ги Заклучуваат,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Цвеќиња,Занитвам,Везови,Ruched,Синџири
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
D5Column
Надворешноста:
Солидна Торба
Повод:
Разноврсна
Видовите на вреќи:
Рамо кеси & Ранци
Број на Рачки/Ремени:
Две
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Обликот:
Половина Месечината
Главен Материјал:
Најлон
Тип:
ранец Градите пакет
Стил:
Мода движење
За да го носат делови:
Мекото
Материјал:
Увоз стп кожа
Се применуваат за родова:
Неутрален/машки женски
Бројот на ремени:
двојно корен
Пакет структура:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Торба Форма:
Мобилен телефон кеси, сендвич патент торба, документ торба, патент торба
Шема:
Геометриски модели
боја:
Црна, кафеава, пустината дигитални, дигитални, ACU три песок и маскирна

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!